No siema!

Witam wszystkich. Tych starych, którzy znają już moją „twórczość” w pisaniu artykułów dotyczących IT, oraz nowych, którzy tutaj jakimś cudem trafili. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. W tym poście napiszę kilka informacji o planach co do strony i treści, odpowiem też na kilka pytań, które już usłyszałem, lub pewnie usłyszę. Jeśli więc Cię to interesuję to zapraszam.

Na stronie mam zamiar publikować artykuły ściśle związane z tematyką bezpieczeństwa IT, przydatnego oprogramowania, tworzeniu stron internetowych, oraz grafiki. Nie będzie dużej różnicy względem poprzedniej wersji ekosti.pl, której częściową kopie (bez grafiki) można zobaczyć cofając się w czasie pod tym linkiem.

Skoro tyle czasu zajmujesz się robieniem stron internetowych, to dlaczego tu taka bida graficzna?

A dlatego, że postawiłem na minimalizm bez wodotrysków. W mojej ocenie najważniejsza jest treść i jej czytelność. Może w przyszłości jak mi się będzie ekstremalnie nudziło, to dodam kilka ozdobników… zobaczymy. Bardziej wyróżniające się graficznie stronki będzie można zobaczyć i pobrać w sekcji /szablony/, nie zabraknie również tych prostych. 

 

Co się stało, że poprzednie ekosti trafił szlak?

Straciłem prawo do domeny, teraz gdy je odzyskałem nie widziałem sensu przywracać starych, często już nieaktualnych poradników. Filmiki, które były publikowane dotyczące bezpieczeństwa IT, głównie tworzenia exploitów za pomocą metasploit frameworka, można nadal obejrzeć na moim kanale w serwisie YouTube.

 

Kto będzie tutaj publikował?

Prawdopodobnie tylko ja, jednak jeżeli jest ktoś, kto interesuje się tematyką poruszaną w serwisie i ma tzw lekkie pióro, to rozważę podjecie współpracy.

Dodaj komentarz